POVLEČENÍ - povlečení 140x220 - KREP
Speciální nabídka povlečení, které nabízíme i ve flanelu. Variace žluté, šedé a olivově zelené barvy. 1ks polštář 70x90, 1ks přikrývka 140x220. 100% bavlna. Povlečení se zapínáním na knoflíky.
Dostupnost: Skladem
POVLEČENÍ - povlečení 140x220 - KREP
Krásné povlečení do Vaší ložnice. 1ks polštář 70x90, 1ks přikrývka 140x220. 100% bavlna. Povlečení šijeme se zapínáním na ZIP.
POVLEČENÍ - povlečení 140x220 - KREP
Krásné povlečení do Vaší ložnice. 1ks polštář 70x90, 1ks přikrývka 140x220. 100% bavlna. Povlečení šijeme se zapínáním na ZIP.
Jaké barvy povlečení preferujete?
Již hlasovalo: 843
Jsme jeden z největších českých výrobců výplňových polštářů, dekoračních polštářků, ale hlavně ložního povlečení se zaměřením nejen na klasická jednolůžka a prodloužené délky, ale i na povlečení na francouzskou postel. Ložní povlečení šijeme se zapínáním na zipový uzávěr, který je od zákazníků čím dál více žádaný. Snažíme se každé dva měsíce přinášet do naší nabídky novinky jak v bavlněném krepu, tak hlavně v hladké bavlně a bavlněném saténu. Naše povlečení prodáváme nejen přes internet, ale i do dalších internetových obchodů, velkoskladů, kamenných obchodů. Aby Vaše ložnice byla dle Vašich představ, máme v naší nabídce také froté a jersey prostěradla všech rozměrů..
Naše povlečení můžete zakoupit v OBI Roztyly a od 10.9. také v OBI Hodonín.